ساده ترین و بهترین روشها برای تمیز کردن سطوح استیل


: 2487

استفاده از سطوح استیل در آشپزخانه مزایای زیادی داره، یکی از اونها نگهداری و تمیز کردن ساده تر سطح استیل نسبت به چوب، سنگ مرمر و …. است

استفاده از سطوح استیل در آشپزخانه مزایای زیادی داره، یکی از اونها نگهداری و تمیز کردن ساده تر سطح استیل نسبت به چوب، سنگ مرمر و …. است. با وجود این راحتی باز هم برای تمیز کردن آشپزخانه استیل خودتون باید نکاتی رو رعایت کنید. در اینجا روشهایی رو برای تمیز کردن راحت تر استیل و براق نگه داشتنش شرح میدهم.

 آشپزخانه استیل - 7ganj.ir

 

۱- آب گرم و دستمال نرم

 

مقداری آب گرم و دستمال حوله ای نرم ساده ترین روش برای پاک کردن هر سطح استیله. سطوح استیل ذاتا براحتی پاک میشن مگر اینکه کثیفی ها رو برای مدت زیادی دست نخورده باقی بگذارید.

 

۲- ماده شوینده رقیق

 

اگر کثیفی در جایی از پیشخوان یا دیگر سطوح استیل آشپزخانه برای مدت طولانی باقی مانده میتوانید برای پاک کردن آنها از مواد شوینده استفاده کنید. اما تا جائیکه امکان داره ماده شوینده رو با آب رقیق کنید تا ترکیبات شیمیایی باعث تخریب سطح استیل نشه.

 

۳- سرکه سفید

 

در ابتدای این نوشته بهتون گفتم که سطح استیل برای نگهداری بسیار راحته ! هنوزم روی حرفم هستم، اگر سطح کثیفی دیدید که مدت ها باقی مونده و خشک شده و براحتی نمیره کافیه کمی سرکه سفید روش بریزید و بعد از چند لحظه با پارچه نرم روش بکشید.